Zderzenie audi i motocykla w Goworówku. Do szpitala trafiły dwie osoby
Sobotnie popołudnie w Goworówku przerwał groźnie wyglądający wypadek z udziałem motocyklisty. 27 czerwca doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z motocyklem. Dwie osoby, które jechały jednośladem, wymagały pomocy medycznej i zostały przewiezione do szpitala.
Co wiadomo o przebiegu wypadku
Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy kierujący audi wykonywał manewr skrętu w lewo. Wtedy właśnie doszło do kontaktu pojazdów – audi zderzyło się z nadjeżdżającym motocyklem. Okoliczności i szczegóły manewrów obu kierujących są nadal wyjaśniane.
Na tym etapie możemy mówić o wstępnych ustaleniach. Dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.
Służby pracujące na miejscu
Kto brał udział i jakie były skutki
Audi podróżował 58-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który jechał z pasażerem. Motocyklem kierował 42-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego; na jednośladzie była też kobieta – pasażerka. To właśnie motocyklista oraz jego pasażerka zostali zabrani do szpitala.
Na miejscu pracowały służby, które zabezpieczały rejon zdarzenia i prowadziły czynności mające ustalić dokładny przebieg wypadku. W praktyce oznaczało to m.in. organizację miejsca pracy ratowników oraz działania porządkowe i procesowe.
- wypadek wydarzył się w sobotę 27 czerwca w Goworówku,
- uczestniczyły w nim Audi oraz motocykl,
- do szpitala przewieziono dwie osoby: motocyklistę i jego pasażerkę.
Szczegóły zdarzenia są nadal wyjaśniane przez służby. Do tematu wrócimy, gdy pojawią się kolejne ustalenia dotyczące okoliczności wypadku.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!