Niedziela, 28 czerwca 2026
Imieniny: Ireneusz, Leon, Florentyna

Zderzenie audi i motocykla w Goworówku. Do szpitala trafiły dwie osoby

Sobotnie popołudnie w Goworówku przerwał groźnie wyglądający wypadek z udziałem motocyklisty. 27 czerwca doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z motocyklem. Dwie osoby, które jechały jednośladem, wymagały pomocy medycznej i zostały przewiezione do szpitala.

Co wiadomo o przebiegu wypadku

Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy kierujący audi wykonywał manewr skrętu w lewo. Wtedy właśnie doszło do kontaktu pojazdów – audi zderzyło się z nadjeżdżającym motocyklem. Okoliczności i szczegóły manewrów obu kierujących są nadal wyjaśniane.

Na tym etapie możemy mówić o wstępnych ustaleniach. Dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.

Służby pracujące na miejscu

Kto brał udział i jakie były skutki

Audi podróżował 58-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który jechał z pasażerem. Motocyklem kierował 42-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego; na jednośladzie była też kobieta – pasażerka. To właśnie motocyklista oraz jego pasażerka zostali zabrani do szpitala.

Na miejscu pracowały służby, które zabezpieczały rejon zdarzenia i prowadziły czynności mające ustalić dokładny przebieg wypadku. W praktyce oznaczało to m.in. organizację miejsca pracy ratowników oraz działania porządkowe i procesowe.

  • wypadek wydarzył się w sobotę 27 czerwca w Goworówku,
  • uczestniczyły w nim Audi oraz motocykl,
  • do szpitala przewieziono dwie osoby: motocyklistę i jego pasażerkę.

Szczegóły zdarzenia są nadal wyjaśniane przez służby. Do tematu wrócimy, gdy pojawią się kolejne ustalenia dotyczące okoliczności wypadku.

Źródło: zobacz oryginał
Udostępnij:
AJ

Anna Jurewicz

Relacjonuje zdarzenia i sprawy bezpieczeństwa w Ostrołęce, łącząc szybkość informacji z weryfikacją faktów.

Więcej artykułów →

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!