Cztery auta zderzyły się na DK w Zabrodziu. Groźny karambol bez rannych
Chwila nieuwagi na ruchliwej trasie i robi się łańcuchowa stłuczka - tak wyglądało zdarzenie na drodze krajowej w Zabrodziu pod Ostrołęką. 27 czerwca po godz. 17.00 na krajówce zderzyły się aż cztery samochody osobowe. Widok na miejscu mógł budzić duży niepokój, bo auta były poważnie uszkodzone.
Karambol na krajówce pod Ostrołęką
Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej przebiegającym przez Zabrodzie. Z informacji z miejsca wynika, że wśród uczestniczących w karambolu pojazdów były m.in. bmw i skoda. Uszkodzenia wskazywały na mocne uderzenia, a sytuacja przez pewien czas powodowała utrudnienia dla kierowców przejeżdżających przez tę część trasy.
Na miejsce skierowano służby, a policjanci rozpoczęli ustalanie dokładnych okoliczności. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, finalnie najważniejsza informacja jest taka, że nikt nie odniósł obrażeń.
Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce
Policja wyjaśnia okoliczności, ruch odbywa się z utrudnieniami
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce pracują nad ustaleniem przebiegu zdarzenia. Wstępnie wszystko wskazuje na to, że sprawa zostanie zakwalifikowana jako kolizja, jednak policja nadal zbiera informacje i analizuje sytuację.
Kierowcy muszą liczyć się z tym, że choć droga krajowa pozostaje przejezdna, na miejscu wciąż prowadzone są działania związane z usuwaniem uszkodzonych pojazdów. W takich warunkach łatwo o kolejne niebezpieczne sytuacje - szczególnie gdy ktoś próbuje gwałtownie hamować lub zmieniać pas.
- Karambol wydarzył się 27 czerwca po godz. 17.00.
- W zderzeniu uczestniczyły cztery samochody osobowe (m.in. bmw i skoda).
- Nikt nie został ranny; policja wstępnie kwalifikuje zdarzenie jako kolizję.
Służby apelują o ostrożność w rejonie Zabrodzia pod Ostrołęką i dostosowanie prędkości do warunków, szczególnie podczas mijania miejsca zdarzenia.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!